fbpx
Zuzanna Jentkiewicz- psycholog, psychoterapeuta

F0218656 E854 42AB B0D8 5E3A5BFDD0B2Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia certyfikacyjnego

Jest psychologiem, oligofrenopedagogiem i psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia certyfikacyjnego. Ukończyła Dwuletnie Szkolenie w Zakresie Systemowej Terapii Rodzin organizowane przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie oraz I Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w LETSR.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując jako psycholog i psychoterapeuta w gabinetach psychoterapii. Od kilku lat współpracujw również z przedszkolami jako psycholog i nauczyciel wspomagający dzieci w spektrum autyzmu.

Pracujw psychoterapeutycznie z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi (do 35 r.ż.), parami i rodzinami, zgłaszającymi się m.in. z: trudnościami w relacjach, obniżonym nastrojem, depresją, utratą sensu, samookaleczeniem się, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami ze spektrum autyzmu (w tym z Zespołem Aspergera), problemami w szkole/pracy. 

Współtworzy również grupy terapeutyczne (w tym TUS) dla dzieci i młodzieży. W swojej pracy stosuje nurt systemowy i psychodynamiczny. Uczestniczy w regularnych superwizjach.

W naszym ośrodku prowadzi: konsultacje psychologiczne, terapię psychologiczną, trening umiejętności społecznych

Przyjmuje w lokalizacji przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51/U6, Warszawa- Gocław.