O NAS

o nas 1Pracownia Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny ETAPY to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych klientach, ukierunkowane na oddziaływania wspierające rozwój Państwa dzieci i całej rodziny.  

 

Celem nadrzędnym placówki jest pomoc specjalistyczna dzieciom i rodzinie, w której skład wchodzi opieka: psychologiczna, pedagogiczna, logopedyczna oraz psychoterapeutyczna.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- zajęcia terapeutyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci (m.in. terapię psychologiczną i pedagogiczną, integrację sensoryczną, terapię logopedyczną i neurologopedyczną, ogólnorozwojowe warsztaty grupowe)

- wsparcie dla rodziców (konsultacje psycholoiczne, poradnictwo wychowawcze, terapię rodzin i par, szkolenia i warsztaty)

Naszą Pracownię od 2013 r. tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Nasi Specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę o najnowsze badania i techniki terapeutyczne na szkoleniach, podyplomowych kursach i konferencjach naukowych. 

Pracownia ETAPY znajduje się w przedwojennej kamienicy w pięknej lokalizacji w Śródmieściu Warszawy (ul. Belwederska 44/2), przy Trakcie Królewskim sąsiadując z Łazienkami Królewskimi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą