fbpx
O NAS

o nas 1Pracownia  Rozwoju ETAPY będąca częścią Grupy Mental Path to miejsce stworzone w 2013 roku, z myślą o najmłodszych klientach, ukierunkowane na oddziaływania wspierające rozwój Państwa dzieci i całej rodziny.  

Celem nadrzędnym placówki jest pomoc specjalistyczna dzieciom, młodzieży i rodzinie, w której skład wchodzi opieka: psychologiczna, psychoterapeutyczna, pedagogiczna, logopedyczna. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- zajęcia terapeutyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci (m.in. terapię psychologiczną i pedagogiczną, psychoterapię, integrację sensoryczną, terapię grupową,  treningi umiejętności społecznych)

- obserwacje i diagnozy (obserwacja psychologiczna, diagnoza integracji sensorycznej, diagnoza intelektu, diagnoza spektrum autyzmu)

- wsparcie dla rodziców (konsultacje psycholoiczne, poradnictwo wychowawcze, terapię rodzin, szkolenia i warsztaty)

Nasz ośrodek tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Nasi Specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę o najnowsze badania i techniki terapeutyczne na szkoleniach, podyplomowych kursach i konferencjach naukowych. 

Nasze gabinety znajdują się w dwóch lokalizacjach Warszawy: ul. Belwederska 44/2 Warszawa- Śródmieście oraz Jana Nowaka- Jeziorańskiego 51/U6 Warszawa- Gocław. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą