fbpx
AKTUALNOŚCI

Pastelowy Niemowlę Fotograficzny Kolaż 3Fizjoterapia dzieci i niemowląt metodą NDT-Bobath

Metoda NDT-Bobath wykorzystywana jest w celu wspomagania rozwoju dziecka zarówno ruchowego jak i poznawczego,  stała się ona bardzo przydatna w procesie rehabilitacji wcześniaków, niemowląt i dzieci.

Metoda NDT-Bobath zakłada indywidualne podejście terapeuty do dziecka. Dzięki obserwacji, fizjoterapeuta jest w stanie dostosować terapię do wieku, potrzeb, możliwości ruchowych i poznawczych dziecka. 

 

Czytaj więcej...

Blue Positive Motivation Quote Instagram Post 4

Diagnoza ADHD dzieci i młodzieży.

Diagnoza ADHD dzieci i młodzieży obejmuje badanie psychologiczne, analizę funkcjonowania dziecko w środowisku szkolnym i domowym oraz badanie i diagnozę lekarza psychiatry. 

W naszym ośrodku wykonujemy pełną diagnostykę w kierunku ADHD dla dzieci i młodzieży. 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Zielona Różowa Urocza Niemowlę Dziewczynka Zdjęcie Kartka KolażTerapia neurologopedyczna niemowląt i małych dzieci, w  tym terapia karmienia.

Zapraszamy na konsultacje i zajęcia z neurologopedą kierowane do najmłodszych pacjentów (niemowlęta, małe dzieci) i ich rodziców.

 Czytaj więcej.

Czytaj więcej...

guille pozzi y1wVavuxZtE unsplashZajęcia jogi dla dzieci z treningiem oddechu

Zapraszamy na zajęcia "Joga dla dzieci", które są skierowane do maluchów już od 3 roku życia. W trakcie zajęć "Joga dla dzieci" wykorzystujemy różne metody znane w logopedii i pedagogice wczesnodziecięcej, a także terapii ruchem. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (ok. 6-10 osób). 

Grupy wiekowe: 3 - 6 lat i  7-10 lat

ZAPISY na I semestr, poniedziałki godz 16:00 i 17:00. 

Czytaj więcej..

 

Czytaj więcej...

TUSTrening Umiejętności Społecznych to program przeznaczony dla dzieci z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych (m.in. dla dzieci nieśmiałych, wycofanych społecznie, z trudnościami w nawiązywaniu prawidłowych relacji rówieśniczych, z panowaniem nad złością „nielubianych” przez kolegów)

ZAPISY NA I SEMESTR październik 2022- styczeń 2023

 

Czytaj więcej...