fbpx
ZESPÓŁ
 • dr n. med. Ewa Racicka- Pawlukiewicz

  ZDJECIE.JPGLekarz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży

  Jest lekarką specjalistką psychiatrii dzieci i młodzieży. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza pracą w Oddziale Dziennym i Stacjonarnym oraz PZP, prowadziła szkolenia specjalizacyjne dla psychiatrów dzieci i młodzieży, uczyła studentów medycyny i studentów kierunków medycznych, przeprowadzała badania naukowe, prowadziła i koordynowała badania kliniczne, jak również prowadziła warsztaty dla rodziców dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej. Dyżurowała również w Szpitalu w Józefowie Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji.

  Tytuł specjalisty zdobyła w 2015 roku. W 2017 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie obrony pracy doktorskiej poświęconej ocenie wpływu nasilenia objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej na masę ciała i BMI u dzieci i młodzieży. 

  Ukończyłam 4-letnie szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT. 

  Jestem autorką licznych publikacji naukowych, doniesień zjazdowych jak również rozdziałów książek. 

  Stale poszerzam swoją wiedzę na konferencjach, warsztatach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

  Obszarem szczególnych zainteresowań jest zespół nadpobudliwości psychoruchowej oraz spektrum autyzmu, szczególnie u dziewczynek. 

  Prywatnie jest żoną, mamą Tosi i Amelki, miłośniczką zwierząt, sportu w szczególności  wspinaczki.

   

  Przyjmuje w poradni przy ul. Wandy 11a/1

 • Agnieszka Smułkowska

  nonamePsycholog, diagnosta 


  Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na specjalizacji Psychologia Społeczna. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim - Edukacja Początkowa z Reedukacją oraz drugi kierunek - Diagnoza Kliniczna Dziecka i jego Rodziny. Jestem certyfikowanym diagnostą ADOS-2. 
  Przez wiele lat pracowała z małymi dziećmi do lat 3, prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe oraz adaptacyjne. Od kilku lat pracuje w dwóch warszawskich Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych. W swojej pracy głównie zajmuje się diagnozą psychologiczną, konsultacjami z dziećmi i rodzicami, opiniowaniem, orzecznictwem oraz prowadzeniem zajęć i warsztatów dla dzieci i rodziców, a także  współpracą ze szkołami i przedszkolami. W ostatnim czasie  zajmuje się także diagnozą dzieci w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz orzecznictwem w tym zakresie. Prowadzi także konsultacje wychowawcze dla rodziców.
  Odbyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu diagnozy i pracy z dziećmi i młodzieżą. Biorze aktywny udział w konferencjach i szkoleniach dotyczących kryzysów psychicznych dzieci i młodzieży.

  Prywatnie uwielbia podróżować, dobrze zjeść i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

  W Pracowni Rozwoju ETAPY prowadzi diagnozy psychologiczne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, konsultacje psychologiczne, warsztaty dla rodziców. 

  Przyjmuje w poradni przy ul. Puławskiej 12/10. 

 • Maja Szczerbińska

  ZDJECIE MAJAPsycholożka, pedagog, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem

  Prowadzi terapię grupową i indywidualną z dla osób dorosłych, seniorów i młodzieży (powyżej 14r.ż), w oparciu o metodę Psychoterapii Tańcem i Ruchem integrując ją z innymi podejściami psychoterapeutycznymi.Pracuje z  osobami poszukującymi połączenia swojego umysłu i ciała, pogłębiając ich  samoświadomość w tym obszarze. 

  Pracuje z osobami zmagającymi się z trudnościami w relacjach międzyludzkich, żałobą, stratą, lękami, objawami psychosomatycznymi, poczuciem zagubienia, z osobami doświadczającymi przemocy. 

  Jest absolwentką wydziału Psychologii Klinicznej uniwersytetu SWPS i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Ukończyła roczny, specjalizacyjny Kurs Terapii Tańcem i Ruchem dla osób pracujących terapeutycznie. 

  Doświadczenie zawodowe zdobywała (w ramach stażu)  w Hostelu Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej w Zagórzu, w Stowarzyszeniu „Mierz wysoko” pedagogów ulicy, Ośrodku Adopcyjnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, czy na oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego. Współpracowała  z Polskim Forum Migracyjnym prowadząc terapię indywidualną i grupową dla uchodźców i ich rodzin. Współpracuje z fundacją wspierającą osoby doświadczające przemocy prowadząc terapię. Od 7 lat jest aktorką teatru niezależnego. Inspiracją do pracy i patrzenia na otaczającą rzeczywistość zawsze była dla niej sztuka, natura i relacje z innymi. Jest mamą dwójki dzieci.

  W Pracownia Rozwoju ETAPY/ Mental Path prowadzi grupy terapeutyczne i terapie indywidualną osób dorosłych i nastolatków (powyżej 14 r.ż)